تامین انواع ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین ایاب و ذهاب و مسافربری

سرویس ایاب و ذهاب یکی از تسهیلاتی است که ‌شرکت ها، کارخانه جات، ادارات، مدارس و... برای نیازهای حمل و نقلی خود استفاده می کنند. علاوه بر این افراد عادی نیز برای برخی نیاز ها مانند سرویس ایاب و ذهاب برای مراسم خاکسپاری یا دیگر مراسمات از این خدمت بهره می گیرند. سرویس ایاب و ذهاب همانطور که از اسم آن پیداست وظیفه دارد مسافر یا مسافران خود را از مبدا سوار کند، در نهایت ایمنی و سلامت به مقصد برساند و احتمالا آن ها را به مبدا باز گرداند.

ارائه خدمات ایاب و ذهاب مسافران عمومی در سطح کشور

یکی از خدمات اصلی در حوزه حمل و نقل مسافر درون شهری ایاب و ذهاب می باشد. این خدمت در ایران تحت عناوین سرویس ایاب و ذهاب کارکنان و یا پرسنل ادارات دولتی یا غیر دولتی، شرکت ها، نهادها، سازمان ها، ارگان ها، وزارتخانه ها، موسسات، صنایع، کارخانجات، بانک ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها و مدارس به مشتریان ارائه می گردد. امروزه یکی از نیازهای اصلی جوامع مدرن و پیشرفته امروزی حمل و نقل شهری و به عبارت دیگر شرکت های حمل و نقل مسافر شهری میباشد. در اغلب موارد مشتریان در قالب مناقصات رسمی و غیر رسمی نیاز خود را مبنی به بکارگیری ناوگان حمل و نقل جهت جابجایی تعدادی از مسافرین بصورت روزانه، ماهیانه و سالیانه در جراید، رسانه ها و یا سامانه های عمومی اعلام می نمایند. البته بسیاری از اشخاص حقوقی و حقیقی نیز درخواست های خود را بصورت آگهی و یا فراخوان های عمومی مطرح نمی کنند و خودشان بصورت مستقیم با شرکت و یا موسسه ای که خدمات حمل و نقل بصورت ایاب و ذهاب ارائه می دهد، وارد مذاکره شده و اقدام به عقد قرارداد می کنند.

ارائه خدمات ایاب و ذهاب پرسنل شرکتهای پتروشیمی و پالایشگاههای نفت و گاز در سطح کشور

تهیه سرویس‌های رفت و آمد کارکنان سازمان‌ها و شناسایی مراکزی که این امر را به صورت تخصصی و دقیق انجام می‌دهند از جمله خدماتی است که شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان پتروشیمی اصفهان برای کارفرمایان عزیز در نظر گرفته است. از جمله وظایف مراکز حمل و نقل و ایاب و ذهاب کارکنان، حضور به موقع در مکان مقرر در ساعت مشخص شده و تامین امنیت جانی و سلامتی کارکنان مورد نظر در مسیر مشخص شده است. بیشترین سازمانهایی که خواستار خدمات ایاب و ذهاب کارکنانشان از ما هستند، مدیران شرکتها، مدارس، کارخانه داران و موسسات آموزشی و باشگاه‌ها هستند. قوانینی که در هنگام عقد قرارداد برای ارائه خدمات رفت و آمد کارکنان باید در نظر گرفته شود، باید مطابقت کامل با قوانین مدنی و مقررات آن داشته باشد.

بالا